Bidly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

işte budur :) ehuehu BAKMADAN GEÇME SAKIN!!

işte budur :) ehuehu BAKMADAN GEÇME SAKIN!! Empty işte budur :) ehuehu BAKMADAN GEÇME SAKIN!!

Mesaj tarafından By_Çeri 04.05.08 8:56

Böylesi ancak biz Türklerin aklina gelir

Bir arkadas, alkollü araç kullanirken trafik kontrolüne yakalanan bir kisinin kurtulmak için buldugu yolu anlatt?. Bu kisi alkollü olarak Bogaz'dan kente dönerken, galiba Beylerbeyi'nde trafik ekipleri tarafindan alkol kontrolü için araç kuyruguna sokulmus. Sirasinin gelmesini beklemeden motoru stop edip inmis,arka koltuga geçmis... Derken öndeki araçlar gitmis.Trafik polisi gelip, arka koltukta oturan bizimkine,
-Beyefendi, soförünüznerede? Aracinizi ilerletin" demis.Bizimki de saskin ve üzgün bir ifade ile cevap vermis:
-Memur bey, ben de saskinim. Siz bizi alkol kontrolü kuyruguna sokunca, benim soför araci birakip kaçti. Demek "alkollüymüs." Trafik polisi sasirmis.
-Siz geçin direksiyona.Araciniz yolu tikiyor", demis. Bizimki,
-Olmaz, ben alkollüyüm.Araç kullanamam" diye direnince, polis
-Ziyan yok. Bu defalik görmezden geliriz" Diye zorlamis. Zorla direksiyon basina geçirmisler Trafigi açtigi için tesekkür de etmisler.

Türküz Biz Yapamıcağımız Şey Yoktur
By_Çeri
By_Çeri
Kurultay
Kurultay

Kişi sayfası
Emsal Bar:
işte budur :) ehuehu BAKMADAN GEÇME SAKIN!! Left_bar_bleue100/100işte budur :) ehuehu BAKMADAN GEÇME SAKIN!! Empty_bar_bleue  (100/100)

https://www12.yetkin-forum.com