Bidly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faro Hocadan Özlü Sözler

Faro Hocadan Özlü Sözler Empty Faro Hocadan Özlü Sözler

Mesaj tarafından By_Çeri 04.05.08 8:53

Fahrettin Hocam'dan Özlü Sözler

Lise deykene Coğrafya Hocamızın sözlerini yazıyordum her ders bi kağıda çok güldürürdü bizi şimdi o kağıdı buldum ve sanal aleme geçiriyorum.Gerçekten bir hazine bulmuş gibi sevindim

1. Coğrafya Yazılısı Son sorusunda ; aşağıdaki Türkiye haritasındaki işaretli illeri yazınız sorusuna IRAK yazan arkadaşımıza ;

- Sen yine iyisin bi rahatsız KKTC yazmış.

2. Traverten gibi sıcak buhar çıkan bir yeri kastederken adını tam hatırlamıyorum kağıttada yazmıyor. İsmail Sürekli sorar Hocam oraya giriliyor mu hocam oraya giriliyor mu hocam....

- Giriliyor ama çıkılmıyor pek görmek istemessin .

3. Yine İsmail hoca kıtaların 3.zamanda mı ne birleşimini anlatıyor.İsmail sürekli hocanın sözünü keserek tekrarlıyor hocam o kıtalar birleşir mi ? hocam birleşirmi ? hocam tekrar birleşebilme olanağı var mı ?

- O kıtalar birleşirde arasında kalırsın inşallahh !

4. İlkel yaratıklarr !! ( Sınıfta bir sırıtma senfonisi ) Hoşunuza gidiyor dime şaşırmadım

5. İsmail Yavvşşakklığında bi sınırı var numaranı söyle .. ( Yarılmıştım bu noktada )

6.Salak değil bu ultra gerizekalı ( kime diyor bilmiyorum )

7. Kendini Kastederek Ben 28 Yaşında Eşşek Kadar Adamımm !

8. Dağıtıyor Fatihi bırakıyor bi köşeye ( Fatih Sultan Mehmet'in Akşemsettin Hocasından yediği dayağı anlatırken )

9. Hocaya Saygı olmadan hiç bi cacık olmaz.

10. Emre Hayatımda gördüğüm en süzme,salak bir öğrencisin.

11. Bakın bu yolun sonunda dönemesseniz uçarsınız.

12. Hocaya Saygı olmadan hiç bi cacık olmaz.

13. Artık size sinirlenmiyorum acıyorum..

14. İlgi,bilgi,saygı,zeka,akıl,kafa,insanlık yok sizde hiçbiri yok. ( Her virgülden sonra 2 saniye bekliyor)

15. Mevlüd bu çocuğu hatırlıyorum özürlü sorular sorardı nerde en gereksiz mantıksız sorular var mevlüdde mevcut.( Örn. Hocam Türkiye'de 81 il var dimi ? - Türkiye'de aktif volkan varmı vs.vs ) Hoca onun sınav kağıdını okurken dur işaret koymuşum senin kağıtta bi anormallik var onu bulalım hmmm heh 100 % 50 = 2 altınada not düşmüşsün bu bir formüldür diye huauhauhauau sınıf dakikalarca kahkaha içindeydi evet ne günlerdi yaw..
By_Çeri
By_Çeri
Kurultay
Kurultay

Kişi sayfası
Emsal Bar:
Faro Hocadan Özlü Sözler Left_bar_bleue100/100Faro Hocadan Özlü Sözler Empty_bar_bleue  (100/100)

https://www12.yetkin-forum.com

- Similar topics